Masz pytania odnośnie produktów?

ZADZWOŃ do Nas

Stabilizowane czołowe siłowniki wywrotu

Stabilizujące czołowe siłowniki wywrotu NUMMI zostały zaprojektowanie nie tylko do podnoszenia, ale również dla zapewnienia stabilności podczas wywrotu. Dlatego też idealnie sprawdzają się w pojazdach o długich skrzyniach lub naczepach-wywrotkach. 

Maksymalne obciążenie przedniej osi

W modelach NUMMI JTC i JTD siłownik jest przymocowany do skrzyni za pomocą ramion, które absorbują wibracje podczas transportu i zapewniają elastyczność połączenia skrzyni z podwoziem. Dzięki temu sposobowi montażu siłownik wywrotu zajmuje niewiele przestrzeni pomiędzy kabiną i skrzynią. To pozwala na przesunięcie skrzyni do przodu i pełne wykorzystanie możliwości przedniej osi. Modele JTC i JTD różnią się typem mocowania w dolnej części.

Model NUMMI DFC jest wyposażony w cylinder ochronny przymocowany do skrzyni. Zapobiega on dostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza siłownika podczas jazdy. Model DFC jest odpowiedni do długich skrzyń i dużych ładunków. Opatentowana konstrukcja cylindra ochronnego i nakładające sie na siebie segmenty cylindra zapewniają stabilizację podczas wywrotu.

Siłownik NUMMI DFE jest mocowany od góry bezpośrednio do przedniej ściany skrzyni, która musi być pochyła. Ten sposób montażu pozwala na obniżenie masy siłownika i maksymalizację obciążenia. Model DFE ma cylindry podobne do modelu DFC, co również sprawia, że jest odpowiedni do użycia w ciężkich zastosowaniach wymagających zwiększonej stabilności.

Masz pytania odnośnie produktów?

ZADZWOŃ do Nas

NASI PARTNERZY

KONTAKT

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

    Zadzwoń

    Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube