BTControl NUMMI - bezprzewodowe sterowanie
wywrotką za pomocą Smartfona.

Nummi BTControl umożliwia zdalne sterowanie wywrotem przy pomocy aplikacji na smartfon lub tablet. Można rozładować pojazd, stojąc w pobliżu i obserwując, czy operacja przebiega prawidłowo i bezpiecznie.
Sterowanie jest precyzyjne i intuicyjnie proste. Można na bieżąco ingerować w przebieg rozładunku i w dowolnej chwili go zatrzymać.
BTControl ma 4 programowalne funkcje. W przypadku wywrotki może to być: unoszenie i opuszczanie skrzyni oraz uchylanie i zamykanie tylnej klapy hydraulicznej. Kluczowym elementem BTControl jest niewielki odbiornik montowany w pojeździe. Zapewnia zasięg do 30 m. Szczelna obudowa (IP66) oraz możliwość pracy w temperaturze od –40°C do 80°C sprawiają, że może być stosowany w bardzo trudnych warunkach terenowych i klimatycznych. Wykonywanie 4 funkcji jest możliwe dzięki 4 programowalnym wyjściom: załączanie, wyłączenie, tryb monostabilny i bistabilny.

BTControl może sterować nie tylko pracą wywrotki, ale m.in. osi skrętnej, wciągarki, pługu, dodatkowego oświetlenia, ruchomej podłogi, podestu, windy czy lawety. Możliwości jest wiele. Kierowca (operator) używa do sterowania smartfona z aplikacją BTControl. W ustawieniach może dopasować jej funkcjonowanie do własnych preferencji. Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android oraz IOS.

KONTAKT

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.