NUMMI CYLINDRY SPECJALNE

Oprócz standardowych modeli, NUMMI posiada wiele cylindrów wywrotu przeznaczonych do określonych zadań.

Tani i torfowy siłownik

Cylindry LT są odpowiednie do stosowania w rozwiązaniach do transportu wiórów i torfu. Cylindry są dostępne zarówno jako pojedyncze, jak i podwójnie działające, na przykład model z czterema stopniami, z których dwa najmniejsze są podwójnie działające. Pozwala to odciągnąć zabudowę po przejściu środka walca wysuwanego. W celu zapewnienia niezbędnego bezpieczeństwa, model zawiera także 9-tonowe podpory hydrauliczne wyposażone w zawory blokujące do ciężarówek lub przyczep.

Dwustronnego działania cylindry teleskopowe

2toimiset_teleskooppisylinteritTe cylindry są zaprojektowane zgodnie z wymaganiami klienta. Standardowe średnice rur są przedstawione w katalogu produktów (www.nummiproductcatalog.com) Cylinder teleskopowe dwustronnego działania są używane np. przy zbiórce odpadów i oczyszczania ścieków oraz w innych pojazdach specjalnych.

Taylor wykonał cylindry

Punktem startu projektu jest szczególna potrzeba klienta w różnych warunkach roboczych, w pojazdach przemysłowych lub urządzeniach podnoszących. Niektóre z zastosowań to maszyny górnicze, formy betonowe i specjalne pojazdy.

Standardowa technologia dla wiodących pojazdów górniczych

Wiodący na świecie producent pojazdów specjalnych, np. Sandvik i Cargotec, wybrał cylindry NUMMI do swoich zastosowań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *