TT/SUT NUMMI KOMPAKTOWY SIŁOWNIK WYWROTU

Siłownik podskrzyniowy NUMMI TT i SUT jednostronnego działania mogą być wykorzystywane dla trójstronnego wywrotu jak i do wywrotu na tył. Te modele charakteryzują się małymi rozmiarami, więc mogą być umiejscowione nawet bardzo ciasnych ramach nowoczesnych ciężarówek.

Szybkie i trwałe

Bedące małych rozmiarów, siłowniki TT i SUT są lekkie więc ładowność pojazdu nie ucierpi na tym. Mała Ilość oleju hydraulicznego sprawia że siłownik jest lekki i szybki. Modele TT i SUT mogą być wykorzystywane do trójstronnego wywrotu ponieważ posiadają ruchomą kołyskę zamontowaną w ramie pojazdu. Sposób zamocowania siłowników nie powoduje obciążeń bocznych. W połączeniu z twardym chromowaniem zapewnia to długą żywotność.

Od ponad 10 m długości zabudowy

Siłowniki NUMMI składają się z modeli dla mniejszych pojazdów, a także dla ponad 10-metrowych przyczep. Wysokie ciśnienie robocze 250 barów zapewnia, że moc podnoszenia jest wystarczająca dla cięższych zabudów.

Łatwy montaż w różnych ciężarówkach i zastosowaniach

Wzornictwo kołyski TT ułatwia regulację wysokości montażu. TT i SUT różnią się od siebie kołyską i ogranicznikiem kąta wychylenia.

Podskrzyniowe siłowniki wywrotu NUMMI wykazały swoją niezawodność w czasie i są obecnie jednymi z najbardziej popularnych siłowników do wywrotu w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *