NUMMI Modele siłowników wywrotu

Pełna gama siłowników

Różni klienci, różne okoliczności i różne pojazdy mają różne wymagania dla wywrotek. NUMMI wzięło pod uwagę życzenia swoich klientów i przygotowała największy wybór trwałych, szybkich i niezawodnych siłowników, dla zastosowań ciężkich jak i do standardowego użytku.

Nasz zakres produktów zawiera siłowniki podskrzyniowe jednostronnego i dwustronnego działania, kilka wersji siłowników czołowych, siłowniki specjalne i wykonywane pod klienta.

Niezawodność

Siłowniki wywrotu NUMMI są wynikiem wielu lat rozwoju produktu. Każdy siłownik jest testowany przed dostawą do klienta. W ten sposób uzyskana jest trwałość cylindra i jakość oraz montaż uszczelnień zawsze jest kontrolowana. Siłownik NUMMI zapewnia niezawodność i trwałość siły udźwigu przez długi czas, ponieważ wszystkie siłowniki są tak zaprojektowane aby trwać, nawet w ciężkim zastosowaniu i w ekstremalnych warunkach. NUMMI także gwarantuje dostępność części przez 10 lat od daty zakończenia okresu produkcji siłownika.

Obecna na całym świecie

NUMMI posiada, przez swoje organizacje i partnerów, kontakty marketingowe na całym świecie. Współpraca z ze światowymi markami sprawiła, że siłowniki NUMMI są znane przez profesjonalistów na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *